סוף סוף יום החתונה מגיע, למה עוד כדאי לשים לב!

צילום החתונה היום המכריע!
חודשים של הכנות מהרגע בו החלטתם להתחתן, (אני לא מדבר על האירוסין החינה וההיכרות של ההורים) אני מדבר על בחירת האולם ,גן אירועים או הגינה של אמא...בחירת תקליטן שיעשה את הערב , בחירת המנות או הקטרינג לאירוע( שעל זה כולם ידברו אחר כך), סידורי פרחים, הזמנות, שמלת כלה, בגדי חתן,טבעות, רב, הכנת הרכב, בחירת מעצב שיער ומאפרת וכמובן הכי חשוב צלם,מסיבת רווקים , מסיבת רווקות , מקווה, שבת חתן ובטח שחכתי עוד כמה דברים האמת שהחלטות שצריך לקבל והפעם ביחד בזוג הן באמת רבות ומאתגרות... אז שיהיה בהצלחה.

ביום החתונה שעל זה רציתי לכתב חשוב מאד לשמר על מסגרת מאורגנת של הזמנים והמשימות. ניהול הזמן ביום החתונה חוסך המון אי נעימויות או ויתורים על דברים מתוכננים, אני אפרט פה בדיוק איך אני מחשב את זמני הצילומים מתי יוצאים וכו'...

ביום החתונה לא משאירים כמעט כלום לא מתוכנן, אני אוהב לחשב זמנים אחורנית, אם האורחים הוזמנו לשעה 19:30 אני רוצה להיות באולם ב18:30 זמן שיספיק לי להתמקם באולם,לצלם אותו לפני, לבדוק שהוידאו התחבר לסאונד של התקליטן, לבדוק את המצגות ֿ(במידה והוכנו), בשעה 19:00 אני מתחיל צילומי משפחות שהם צילומי חובה באירוע. אז כדי שאני אגיע בשעה 18:30 לאולם אני מחשב את הזמן שיקח מנקודת היציאה של הזוג (המיקום בו הכלה מתאפרת סלון כלות/בית) , עד ללוקשיינים השונים בהם החלטנו לצלם שהם לרב מתוכננים מראש אבל נתונים לשינויים, ומשם עד לאולם בכל מקרה ככל שנקודת היציאה קרובה יותר לאולם זה משאיר לנו הצלמים יותר זמן ופחות התעקבות בפקקים בכבישים, בדרך כלל משך צילומי הלפני כולל סלון כלות איפור ושיער בערך 3-4 שעות אז עם כל הלחץ שמתנקז כולו לאותו יום מכריע אני ממליץ בחום להיות מפוקסים על הזמנים והמשימות... צריך לזכור עוד דבר קטן בקיץ השקיעה יותר מאוחרת אבל בחורף אם לא נוטשים בזמן את סלון הכלות כל התמונות של הליפני יצולמו בחושך, לכן חשוב להקשיב לצלם שיכוון אתכם באהבה ובנחישות.